Promocja!
mis_usypiacz_mis_szumiacy_prince_lionheart_niebieski_01
mis_usypiacz_mis_szumiacy_prince_lionheart_niebieski_01mis_usypiacz_mis_szumiacy_prince_lionheart_niebieski_02mis_usypiacz_mis_szumiacy_prince_lionheart_niebieski_03mis_usypiacz_mis_szumiacy_prince_lionheart_niebieski_04mis_usypiacz_mis_szumiacy_prince_lionheart_niebieski_05mis_usypiacz_mis_szumiacy_prince_lionheart_niebieski_06

Miś usypiacz, szumiący miś – niebieski – Prince Lionheart

145.00 125.55

Niebieski (jasny błękit) miś usypiacz (Tummy Sleep Original), to przesympatyczna przytulanka wykonana z bardzo miękkiego i miłego w dotyku pluszu.  Jest to jedna z zabawek, która dała początek zabawek tego typu na świecie. Wystarczy tylko wspomnieć, że towarzyszy dzieciom i pomaga im zasypiać już od 1978 r. Przez te wszystkie lata zabawka była udoskonalona i jest prawdopodobnie najlepszą przytulanką-usypiaczem na świecie.

Na stanie

Opis produktu

Miś usypiacz, szumiący miś amerykańskiej firmy Prince Lionheart – kolor niebieski (Tummy Sleep)

mis-usypiacz-mis-szumiacy-prince-lionheart-logo

Prince Lionheart to znany i ceniony na całym świecie amerykański producent zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. Firma Prince Lionheart została założona przez amerykańskie małżeństwo w 1973 roku i rozpoczęła działalność od produkcji koni, które bardzo szybko zdobyły sobie uznanie na rynku. Aktualnie firma Prince LionHeart jest jedną z wiodących marek na rynku akcesoriów dla dzieci w Stanach Zjednoczonych, Australii, Azji i Europie. Z każdym rokiem, także w Polsce ma przybywa jej zadowolonych klientów.

Produkty Prince Lionheart są w pełni zgodne z obowiązującymi w Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów dla dzieci.

Sklep BubuKids (do którego należy także ten serwis) – jest największym polskim sprzedawcą tej marki, dzięki czemu nasza firma może zaproponować swoim klientom wyjątkowo atrakcyjne ceny produktów tej marki i szybką wysyłkę firmą kurierską.

Miś usypiacz w kolorze niebieskim (Tummy Sleep Original), to przesympatyczna przytulanka wykonana z bardzo miękkiego i miłego w dotyku pluszu, która towarzyszy dzieciom i pomaga im zasypiać już od 1978 r. Przez te wszystkie lata zabawka była udoskonalona i jest prawdopodobnie najlepszą przytulanką-usypiaczem na świecie.

Szumiący miś Prince Lionheart wyposażony jest w urządzenie dźwiękowe, które odtwarza dźwięk z łona matki (odgłosy wód płodowych wraz z bicie serca) nagrane w odległości 8 mm od ucha dziecka, godzinę przed porodem. Odtwarzanie maluszkom dźwięków, jakie dziecko słyszało w łonie ciężarnej kobiety są zalecane już od pierwszych chwil po narodzinach, ponieważ są to jedyne odgłosy rozpoznawane przez noworodka. W otoczeniu dobrze znanych dźwięków dziecko poczuje się bezpiecznie i komfortowo. 

 Odtwarzanie dźwięków można łatwo wyłączyć korzystając z włącznika umieszczonego na urządzeniu dźwiękowym. Miś usypiacz ma także regulowaną głośność, tak aby dostosować ją do potrzeb dziecka i warunków zewnętrznych. Szumiący miś (a dokładniej jego pozytywka) po 5 minutach odtwarzania dźwięku przechodzi w stan czuwania. Miś usypiacz uruchomi się ponownie, gdy urządzenie wychwyci głos dziecka (np. płacz) lub gdy maskotka zostanie poruszona (np. trącona przez dziecko nóżką lub rączką). Wówczas urządzenie ponownie zacznie odtwarzać dźwięk i miś usypiacz przez kolejne 5 minut będzie wydawał kojące dźwięki z łona matki. Urządzenie dźwiękowe jest umieszczone w brzuchu misia, w specjalnej zapinanej kieszonce. Można je wyjąć i przyczepić np. do łóżeczka.

Niebieski miś usypiacz może być używany w pozycji leżącej lub można go zawiesić w dowolnym miejscu: w łóżeczku, foteliku samochodowym czy wózku.

Szumiący miś Prince Lionheart dodatkowo ma załączony kocyk przytulankę – kocyk Silkie w niebieskim kolorze doskonale dobranym do koloru misa. Jest to specjalny kocyk, który utrzymuje zapach rodziców. Wystarczy włożyć go na kilka minut pod ubranie, aby stykał się z ciałem. Dziecko będzie mogło wtulić się w kocyk czując zapach mamy lub taty, co da mu poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Wiek dziecka: 0 +

Wymiary zabawki: 28 cm x 17 cm.

Wymagane 4 baterie AAA 1,5 V (załączone w zestawie).

Produkt jest nowy, w estetycznym opakowaniu
.

Do każdego zakupu dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Sklep misusypiacz.pl prowadzony jest przez firmę: Kotyras.com Daniel Kotyras, ul. Zamiejska 11a/10, 30-382 Kraków, NIP: 764-208-48-87, REGON: 120727456, Wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez prezydenta miasta Krakowa nr 4362/2008
Odbiory osobiste / Showroom: Kraków, ul. Skośna 12 (Ruczaj), tel. 607 241 472 - duży parking, łatwy dojazd; szybka wysyłka do innych miast

Miś usypiacz z bijącym sercem lub przytulanka z wielofunkcyjną pozytywką to idealny pomysł na prezent dla przyszłej mamy. Dzięki swojemu klasycznemu wyglądowi szumiący miś Prince Lionheart, albo zwierzątka marki Zazu lub Skip Hop będą udanym podarunkiem zarówno dla rodziców, jak i dziecka.

miś usypiacz, misie usypiacze, misie do usypiania, szum suszarki usypia dziecko, króliczek usypiacz, miś szumiący, misie szumiące, prince lionheart, miś usypiaczek, szumiący miś, przytulanka do usypiania

podgrzewacz do chusteczek, kontakt

podgrzewacz do chusteczek, kontakt

W naszym sklepie Bubukids.pl znajdziecie także tysiące ciekawych produktów

podgrzewacz do chusteczek, kontakt

podgrzewacz do chusteczek, kontakt

Sklep należy do grupy:

podgrzewacz do chusteczek, logo

Znajdź nas na allegro:

podgrzewacz do chusteczek, kup na allegro