Promocja!
kroliczek-z-funkcja-usyp_6850
kroliczek-z-funkcja-usyp_6844kroliczek-z-funkcja-usyp_6845kroliczek-z-funkcja-usyp_6846kroliczek-z-funkcja-usyp_6847kroliczek-z-funkcja-usyp_6848kroliczek-z-funkcja-usyp_6849kroliczek-z-funkcja-usyp_6850kroliczek-z-funkcja-usyp_6851

Szumiący królik, królik z funkcją usypiania – Prince Lionheart

209.00 184.00

Bardzo sympatyczna przytulanka – króliczek – wykonana jest z miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu, dzięki temu pomaga dzieciom spokojnie zasypiać. Odtwarzanie maluszkom dźwięków, jakie dziecko słyszało w łonie ciężarnej kobiety są zalecane już od pierwszych chwil po narodzinach, ponieważ są to jedyne odgłosy rozpoznawane przez noworodka. W otoczeniu dobrze znanych dźwięków dziecko poczuje się bezpiecznie i komfortowo.

 

Brak w magazynie

Opis produktu

Króliczek z funkcją usypiania, bicie serca, szumiący – Prince Lionheart

mis-usypiacz-mis-szumiacy-prince-lionheart-logo

Prince Lionheart to znany i ceniony na całym świecie amerykański producent zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. Firma Prince Lionheart została założona przez amerykańskie małżeństwo w 1973 roku i rozpoczęła działalność od produkcji koni, które bardzo szybko zdobyły sobie uznanie na rynku. Aktualnie firma Prince LionHeart jest jedną z wiodących marek na rynku akcesoriów dla dzieci w Stanach Zjednoczonych, Australii, Azji i Europie. Z każdym rokiem, także w Polsce ma przybywa jej zadowolonych klientów.

Produkty Prince Lionheart są w pełni zgodne z obowiązującymi w Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów dla dzieci.

Sklep BubuKids (do którego należy także ten serwis) – jest największym polskim sprzedawcą tej marki, dzięki czemu nasza firma może zaproponować swoim klientom wyjątkowo atrakcyjne ceny produktów tej marki i szybką wysyłkę firmą kurierską.

Bardzo sympatyczna przytulanka – króliczek – wykonana jest z miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu, dzięki temu pomaga dzieciom spokojnie zasypiać. Odtwarzanie maluszkom dźwięków, jakie dziecko słyszało w łonie ciężarnej kobiety są zalecane już od pierwszych chwil po narodzinach, ponieważ są to jedyne odgłosy rozpoznawane przez noworodka. W otoczeniu dobrze znanych dźwięków dziecko poczuje się bezpiecznie i komfortowo. 

Do szumiącego króliczka dołączone jest urządzenie specjalne dźwiękowe, które potrafi odtworzyć:

– dźwięk z łona matki (odgłosy wód płodowych wraz  biciem serca),
– kojący i miły dla ucha szum fal oceanu,
– biały szum (rodzaj szumu akustycznego, który ułatwia zasypianie) – często kojarzony z popularnym szumem suszarki do włosów
– 4 kołysanki.

Dodatkowo urządzenie pozwala, aby rodzice nagrali krótką własną wiadomość lub kołysankę dla dziecka (czas nagrania do 5 minut). Nagranie będzie odtwarzane w zapętleniu przez 15 minut, później urządzenie przejdzie w stan czuwania. Uruchomi się ponownie gdy zarejestruje głos dziecka (np. płacz) lub gdy maskotka zostanie poruszona. Wtedy urządzenie ponownie zacznie odtwarzać nagrany dźwięk przez 15 minut. Stan czuwania oszczędza baterie.

Dźwięki z łona matki są polecane dla noworodków, a dzięki możliwości nagrywania przytulanka świetnie sprawdzi się również u starszych dzieci.

Odtwarzanie dźwięków można włączyć w prosty sposób korzystając z pilota. Głośność można dowolnie regulować. Urządzenie dźwiękowe jest umieszczone na plecach króliczka, w specjalnej zapinanej kieszonce.

W zestawie:
– przytulanka – króliczek,
– pudełko dźwiękowe (pozytywka),
– pilot (posiada włącznik ON/OFF, regulację głośności oraz odtwarzanie losowe),
– kabel USB do ładowania.

Króliczka można położyć lub zawiesić w dowolnym miejscu: w łóżeczku, foteliku samochodowym czy wózku.

Króliczek może stać się narzędziem do wzmocnienia więzi rodzicielskiej z dzieckiem. Badania wykazały, że dziecko rozpoznaje swoją mamę poprzez zapach. Przytulankę można położyć obok siebie na kilka godzin, np. w trakcie snu, aby stykała się z ciałem. Dziecko będzie mogło przytulić się do zabawki czując zapach mamy lub taty, co da mu poczucie bezpieczeństwa i spokoju.
Dodatkowo miękkość przytulanki i gładkość satynowych uszu królika pobudzają zmysł dotyku dziecka, co również jest istotne dla jego rozwoju.

Kiedy warto zacząć używać króliczka firmy Prince Lionheart?

Już od pierwszych dni życia dziecka! Noworodek przez 9 miesięcy słyszał dźwięki wód płodowych i bicie serca. Dziecko będzie czuło się komfortowo i bezpiecznie, jeżeli zapewnimy mu możliwość przebywania w otoczeniu uspokajających dźwięków, które są mu dobrze znane. Warto uruchomić pudełko dźwiękowe znajdujące się w przytulance za każdym razem, gdy przygotowujemy dziecko do drzemki.

Wiek dziecka: 0 +

Wymiary zabawki: 28 cm x 17 cm.

Zabawka ładowana jest za pomocą adaptera USB (jest w zestawie).

Zabawka jest wykonana z nowych, nadających się do prania materiałów. Przytulanka może być prana ręcznie lub w pralce (po wyjęciu pozytywki), w niskiej temperaturze i przy użyciu łagodnych detergentów.

Produkt jest nowy, w estetycznym opakowaniu. Świetnie nadaje się na prezent z okazji narodzin dziecka.


Sklep misusypiacz.pl prowadzony jest przez firmę: Kotyras.com Daniel Kotyras, ul. Zamiejska 11a/10, 30-382 Kraków, NIP: 764-208-48-87, REGON: 120727456, Wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez prezydenta miasta Krakowa nr 4362/2008
Odbiory osobiste / Showroom: Kraków, ul. Skośna 12 (Ruczaj), tel. 607 241 472 - duży parking, łatwy dojazd; szybka wysyłka do innych miast

Miś usypiacz z bijącym sercem lub przytulanka z wielofunkcyjną pozytywką to idealny pomysł na prezent dla przyszłej mamy. Dzięki swojemu klasycznemu wyglądowi szumiący miś Prince Lionheart, albo zwierzątka marki Zazu lub Skip Hop będą udanym podarunkiem zarówno dla rodziców, jak i dziecka.

miś usypiacz, misie usypiacze, misie do usypiania, szum suszarki usypia dziecko, króliczek usypiacz, miś szumiący, misie szumiące, prince lionheart, miś usypiaczek, szumiący miś, przytulanka do usypiania

podgrzewacz do chusteczek, kontakt

podgrzewacz do chusteczek, kontakt

W naszym sklepie Bubukids.pl znajdziecie także tysiące ciekawych produktów

podgrzewacz do chusteczek, kontakt

podgrzewacz do chusteczek, kontakt

Sklep należy do grupy:

podgrzewacz do chusteczek, logo

Znajdź nas na allegro:

podgrzewacz do chusteczek, kup na allegro