Promocja!
projektor-przytulanka-owieczk_a_skip_hop_01
projektor-przytulanka-owieczk_a_skip_hop_01projektor-przytulanka-owieczk_a_skip_hop_02projektor-przytulanka-owieczk_a_skip_hop_03projektor-przytulanka-owieczk_a_skip_hop_04projektor-przytulanka-owieczk_a_skip_hop_05projektor-przytulanka-owieczk_a_skip_hop_06projektor-przytulanka-owieczk_a_skip_hop_07projektor-przytulanka-owieczk_a_skip_hop_08projektor-przytulanka-owieczk_a_skip_hop_09

Owieczka – Skip Hop – usypiacz z pozytywką, lampka – projektor

149.00 135.00

Owieczka – Skip Hop – usypiacz z pozytywką, lampka – projektor. Projektor Owieczka z pozytywką Skip Hop jest miękkim pluszakiem, który nie musi tylko stać na nocnym stoliku, komodzie lub szafce przy łóżku. Jest to też przytulanka, którą nieco starsze dzieci mogą przytulać oraz miętosić. Zabawka ma wgrane cztery piękne melodie, które ukołyszą malucha do snu. Natomiast brzuszek przytulanki rozświetli pokój migoczącymi gwiazdkami i księżycem.

 

Na stanie

Opis produktu

Owieczka – Skip Hop – usypiacz z pozytywką, lampka – projektor

Skip Hop to firma z Nowego Jorku, która zajmuje się projektowaniem funkcjonalnych i innowacyjnych produktów dla rodziców i dzieci.  Starają się tworzyć produkty inteligentne, nowatorskie i bezpieczne. Założyciele firmy Skip Hop sami są rodzicami, tak więc świetnie orientują się jakie są potrzeby współczesnej mamy czy taty. Produkty Skip Hop są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów (m.in. nie zawierają ołowiu, ftalanów, wolne od BPA).

Produkty Skip Hop są w pełni zgodne z obowiązującymi w Unii Europejskiej i USA normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów dla dzieci.

 

Projektor Owieczka z pozytywką Skip Hop jest miękkim pluszakiem, który nie musi tylko stać na nocnym stoliku, komodzie lub szafce przy łóżeczku. Jest to też przytulanka, którą nieco starsze dzieci mogą przytulać oraz miętosić. Zabawka ma wgrane cztery piękne melodie, które ukołyszą malucha do snu. Natomiast brzuszek przytulanki rozświetli pokój migoczącymi gwiazdkami i księżycem.

Owieczka Skip Hop ma błękitne uszka i brzuszek, a także srebrne łapki. Jej kieszonka ma delikatny, pastelowy wzór w łezki. Aby przytulanka zamieniła się projektor wystarczy odsłonić bawełnianą kieszonką, wcisnąć przycisk a brzuch owieczki rozświetlą gwiazdki i księżyc. Rozświetlony brzuch jest projektorem, który rzuca światło na ścianę lub sufit jednocześnie zmieniając kolory: niebieski, czerwony i żółty. Wyświetlany obraz gwiezdnej galaktyki także delikatnie jest zmieniany. Dzięki temu dziecko może śledzić wzrokiem gwiazdki i księżyce. Na brzuszku owieczki Skip Hop pojawia się podświetlone serduszko. Delikatne ciepłe światło projektora i łagodne kolory sprawią, że dziecięcy pokój malucha zamienia się w gwiaździste niebo. Brzuszek można zasłonić nasuwając na niego kieszonkę. Wówczas światło jest bardziej przyćmione i bardzo delikatne. Projektor w trybie nocnego światła można łatwo zauważyć dzięki temu, że ciemności świeci serce owcy.

Jedno naciśnięcie guziczka uruchamia projektor, natomiast drugie jego wciśnięcie odpowiada za uruchomienie pozytywki z kołysankami. Trzecie przyciśnięcie guzika wyłączy zabawkę. Owieczka odtwarza cztery popularne melodia: „Baa Baa Black Sheep”, „Dla Elizy”, „Rock – a – bye Baby” i „Kołysankę Brahmsa”.  Dzięki zastosowaniu żarówek typu LED projektor się nie nagrzewa i jest w 100% bezpieczny. Projektor z pozytywką jest przenośny i nie posiada kabla – dlatego owieczkę można ze sobą nosić i używać w wielu miejscach bez potrzeby szukania gniazdka elektrycznego. Zabawka się automatycznie po 20 minutach użytkowania.

Wymiary: 15 cm x 14 cm x 20 cm.
Zawiera: 3 baterie AAA.

Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, wolny od BPA, ftalanów i PCV.

Wiek dziecka: 0 m + (jako przytulanka dla dzieci 12 m+)

Produkt jest nowy, w estetycznym opakowaniu. Świetnie nadaje się na prezent z okazji narodzin dziecka.


Sklep misusypiacz.pl prowadzony jest przez firmę: Kotyras.com Daniel Kotyras, ul. Zamiejska 11a/10, 30-382 Kraków, NIP: 764-208-48-87, REGON: 120727456, Wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez prezydenta miasta Krakowa nr 4362/2008
Odbiory osobiste / Showroom: Kraków, ul. Skośna 12 (Ruczaj), tel. 607 241 472 - duży parking, łatwy dojazd; szybka wysyłka do innych miast

Miś usypiacz z bijącym sercem lub przytulanka z wielofunkcyjną pozytywką to idealny pomysł na prezent dla przyszłej mamy. Dzięki swojemu klasycznemu wyglądowi szumiący miś Prince Lionheart, albo zwierzątka marki Zazu lub Skip Hop będą udanym podarunkiem zarówno dla rodziców, jak i dziecka.

miś usypiacz, misie usypiacze, misie do usypiania, szum suszarki usypia dziecko, króliczek usypiacz, miś szumiący, misie szumiące, prince lionheart, miś usypiaczek, szumiący miś, przytulanka do usypiania

podgrzewacz do chusteczek, kontakt

podgrzewacz do chusteczek, kontakt

W naszym sklepie Bubukids.pl znajdziecie także tysiące ciekawych produktów

podgrzewacz do chusteczek, kontakt

podgrzewacz do chusteczek, kontakt

Sklep należy do grupy:

podgrzewacz do chusteczek, logo

Znajdź nas na allegro:

podgrzewacz do chusteczek, kup na allegro