Promocja!
zazu_pies_dex_1_usypiacz_02
zazu_pies_dex_1_usypiacz_01zazu_pies_dex_1_usypiacz_02zazu_pies_dex_1_usypiacz_03zazu_pies_dex_1_usypiacz_04zazu_pies_dex_1_usypiacz_05zazu_pies_dex_1_usypiacz_06zazu_pies_dex_1_usypiacz_07zazu_pies_dex_1_usypiacz_08zazu_pies_dex_1_usypiacz_09zazu_pies_dex_1_usypiacz_010zazu_pies_dex_1_usypiacz_011zazu_pies_dex_1_usypiacz_012zazu_pies_dex_1_usypiacz_013zazu_pies_dex_1_usypiacz_014zazu_pies_dex_1_usypiacz_015zazu_pies_dex_1_usypiacz_016zazu_pies_dex_1_usypiacz_017

Zazu – pies Dex z funkcją usypiania, bicie serca, kołysanki

129.00 95.00

Świetnie wykonana i piękna, miękka przytulanka Piesek Dex – usypiacz z bijącym sercem. Usypia i uspokaja dziecko poprzez odtwarzanie imitującego dźwięk serca matki, jaki słyszy dziecko w łonie (lub innych wybranych przez rodziców dźwięków). Przytulanka odtwarza oprócz dźwięku bicia serca także odgłos szumu wodospadu oraz kołysance. Odtwarzanie dźwięków można włączyć w prosty sposób korzystając z włącznika umieszczonego na urządzeniu dźwiękowym. Poziom głośności dźwięku można dowolnie regulować.

 

Na stanie

Opis produktu

Zazu – pies Dex z funkcją usypiania – bicie serca, kołysanki

Marka ZAZU wyspecjalizowana jest w tworzeniu produktów dziecięcych, których podstawową funkcją jest ułatwianie lub nauka zasypiania.

Produkty marki Zazu są w pełni zgodne z obowiązującymi w Unii Europejskiej normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów dla dzieci.

Produkty Zazu to jednej z najczęściej nagradzanych w Europie produktów dziecięcych.

Piesek Dex Zazu to świetnie wykonana i piękna, miękka przytulanka – usypiacz z bijącym sercem. Usypia i uspokaja dziecko poprzez odtwarzanie imitującego dźwięk serca matki, jaki słyszy dziecko w łonie.

Wraz z pieskiem w zestawie znajduje urządzenie dźwiękowe (zasilane na baterie), które odtwarza dźwięk bicia serca matki. Dźwięk ten jest rozpoznawalny dla noworodka. W otoczeniu dobrze znanych dźwięków dziecko czuje się bezpiecznie i może spokojnie zasnąć.

Piesek Dex oprócz możliwości odtwarzania dźwięku bicia serca, ma także możliwość odtwarzania odgłosu szumu wodospadu oraz kołysance. Odtwarzanie dźwięków można łatwo wyłączyć korzystając z włącznika umieszczonego na urządzeniu dźwiękowym. Pozytywka posiada także regulację głośności. Po 10 minutach odtwarzania dźwięku urządzenie przechodzi w stan spoczynku (czuwania) i zostanie automatycznie ponownie uruchomione, gdy zarejestruje dźwięki z otoczenia (np. płacz dziecka) lub gdy przytulanka zostanie poruszona. Po ponownym uruchomieniu urządzenie będzie działać przez  kolejne 10 minut, a następnie przejdzie w stan czuwania. Urządzenie dźwiękowe jest umieszczone w brzuchu przytulanki.Przytulankę można położyć lub powiesić w dowolnym miejscu: w łóżeczku, kołysce, foteliku samochodowym czy wózku.

Starsze dziecko chętnie będzie zasypiało przy ulubionym piesku i kołysance.

Wymagane 3 baterie AAA.

Wiek dziecka: 0 m +

Wymiary przytulanki: 33 cm x 22 cm x 13 cm.

Zabawka może być prana ręcznie lub w pralce, w niskiej temperaturze, przy użyciu łagodnych detergentów. Zabawkę można prać po wyjęciu z niej pozytywki.

Kiedy warto zacząć używać pieska Zazu

Piesek Dex Zazu może być używana już od pierwszych dni życia dziecka! Noworodek przez 9 miesięcy słyszał dźwięki wód płodowych i bicie serca. Dziecko będzie czuło się komfortowo i bezpiecznie, jeżeli zapewnimy mu możliwość przebywania w otoczeniu uspokajających dźwięków, które są mu dobrze znane. Warto uruchomić pudełko dźwiękowe znajdujące się w przytulance za każdym razem, gdy przygotowujemy dziecko do drzemki.

Wiek dziecka: 0 +

Produkt jest nowy, w estetycznym opakowaniu. Świetnie nadaje się na prezent z okazji narodzin dziecka.


Sklep misusypiacz.pl prowadzony jest przez firmę: Kotyras.com Daniel Kotyras, ul. Zamiejska 11a/10, 30-382 Kraków, NIP: 764-208-48-87, REGON: 120727456, Wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez prezydenta miasta Krakowa nr 4362/2008
Odbiory osobiste / Showroom: Kraków, ul. Skośna 12 (Ruczaj), tel. 607 241 472 - duży parking, łatwy dojazd; szybka wysyłka do innych miast

Miś usypiacz z bijącym sercem lub przytulanka z wielofunkcyjną pozytywką to idealny pomysł na prezent dla przyszłej mamy. Dzięki swojemu klasycznemu wyglądowi szumiący miś Prince Lionheart, albo zwierzątka marki Zazu lub Skip Hop będą udanym podarunkiem zarówno dla rodziców, jak i dziecka.

miś usypiacz, misie usypiacze, misie do usypiania, szum suszarki usypia dziecko, króliczek usypiacz, miś szumiący, misie szumiące, prince lionheart, miś usypiaczek, szumiący miś, przytulanka do usypiania

podgrzewacz do chusteczek, kontakt

podgrzewacz do chusteczek, kontakt

W naszym sklepie Bubukids.pl znajdziecie także tysiące ciekawych produktów

podgrzewacz do chusteczek, kontakt

podgrzewacz do chusteczek, kontakt

Sklep należy do grupy:

podgrzewacz do chusteczek, logo

Znajdź nas na allegro:

podgrzewacz do chusteczek, kup na allegro